-

Abdullah Mohammadi (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Adnan Tepecik (Başkent Üniversitesi, Türkiye)

Ahmet Özalp (Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Türkiye)

Ahu Tunçel (Maltepe Üniversitesi, Türkiye)

Akın Konak (Cumhuriyet Üniversitesi, Türkiye)

Alev Sınar Uğurlu (Uludağ Üniversitesi, Türkiye)

Ali Utku (Atatürk Üniversitesi, Türkiye)

Alimcan İnayet (Ege Üniversitesi, Türkiye)

Arsev Ayşen Arslanoğlu Yıldıran (Artvin Çoruh Üniversitesi, Türkiye)

Ayşe Emel Erten (Gazi Üniversitesi, Türkiye)

Ateş Uslu (İstanbul Üniversitesi, Türkiye)

Ayabek Bayniyazov (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Bahanur Malak Akgün (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Banu Akçeşme (Erciyes Üniversitesi, Türkiye)

Barış Parkan (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye)

Bekir Deniz (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Berivan Vargün (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Betül Çotuksöken (Maltepe Üniversitesi, Türkiye)

Cavit Güzel (Amasya Üniversitesi, Türkiye)

Ceren Aksoy Sugiyama (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Ceval Kaya (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Cumhur Yılmaz Madran (Pamukkale Üniversitesi, Türkiye)

Claudio García Ehrenfeld ( Universidad Nacional Autónoma de México, Meksika)

Çağdaş Demren (Cumhuriyet Üniversitesi, Türkiye)

Doğan Saltaş (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Efe Baştürk (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Türkiye)

Eray Yağanak (Mersin Üniversitesi, Türkiye)

Ertan Kardeş (İstanbul Üniversitesi, Türkiye)

Fatih Balcı (Kayseri Erciyes Üniversitesi, Türkiye)

Fatih Onur (Akdeniz Üniversitesi, Türkiye)

Fatih Şayhan (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Fevzi Burhan Ayaz (Bilkent Üniversitesi, Türkiye)

Filiz Bayoğlu Kına (Atatürk Üniversitesi, Türkiye)

Filiz Öztürk (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Fulden İbrahimhakkıoğlu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye)

Gamze Yücetürk Kurtulmuş (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Gönül Reyhanoğlu (Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Türkiye)

Gül Erbay Aslıtürk (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Türkiye)

Güncel Önkal (Maltepe Üniversitesi, Türkiye)

Gürhan Çopur (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Hanzade Güzeloğlu (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Hatice Derya Can (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Işıl Bayar Bravo (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Işıl Çeşmeli (Selçuk Üniversitesi, Türkiye)

İnci İnce Erdoğdu (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Kasım Oyarçın (Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Türkiye)

K. Özlem Alp (Gazi Üniversitesi, Türkiye)

Kutay Üstün (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Marguerite Johnson (Newcastle Üniversitesi, Avustralya)

Matthias Egeler (Wissenschaftskolleg zu Berlin, Almanya)

Mayrambek Orozobayev (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Mehmet Ali Çelikel (Pamukkale Üniversitesi, Türkiye)

Mehmet Kıldıroğlu (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Mehmet Bilgin Saydam (İstanbul Üniversitesi, Türkiye)

Mehmed Kavukcu (Atatürk Üniversitesi, Türkiye)

Melek Gedik (Ardahan Üniversitesi. Türkiye)

Meliha Yılmaz (Gazi Üniversitesi, Türkiye)

Mert Kozan (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Meryem Ayan (Pamukkale Üniversitesi, Türkiye)

Meryem Bulut (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Muammer Ayan (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Murat Özyıldırım (Mersin Üniversitesi, Türkiye)

Mustafa Gürbüz Beydiz (Çankırı Karatekin Üniversitesi, Türkiye)

Mutluhan İzmir (Psikiyatrist/Psikanalist, Türkiye)

Mücella Can (Atatürk Üniversitesi, Türkiye)

Nazile Kalaycı (Hacettepe Üniversitesi, Türkiye)

Nevzat Can (Atatürk Üniversitesi, Türkiye)

Nina Petrovici (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Nurgül Moldalieva Orozobayev (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Nurgül Bağcı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Nurten Birlik (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye)

Onur Tınkır (Ege Üniversitesi, Türkiye)

Ömer Faik Anlı (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Özer Şenödeyici (Hitit Üniversitesi, Türkiye)

Özlem Demren (Cumhuriyet Üniversitesi, Türkiye)

Özlem Ünlü (Selçuk Üniversitesi, Türkiye)

Panos Eliopoulos ( Ioannina Üniversitesi, Yunanistan)

Ranetta Gafarova (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Rabia Ebrar Akıncı (İstanbul Üniversitesi, Türkiye)

Reşat Ahmet Ağaoğlu (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Roy Jreijiry (Lübnan Üniversitesi, Lübnan)

Sami Patacı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Sıdıka Arlı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Sibel Cengiz (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Seçkin Sarpkaya (Ege Üniversitesi, Türkiye)

Selma Aydın Bayram (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye)

Selim F. Adalı (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Türkiye)

Semra Çevik (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Serap Buyurgan (Başkent Üniversitesi, Türkiye)

Serkan Balcı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Serpil Aygün Cengiz (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Slobodan Dan Paich (Artship Foundation, Amerika Birleşik Devletleri)

Soner Akpınar (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Türkiye)

Süheyla Sarıtaş (Balıkesir Üniversitesi, Türkiye)

Şengül Demirel (Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Türkiye)

Şenay Alsan (Haliç Üniversitesi, Türkiye)

Şureddin Memmedli (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Tacettin Ertuğrul (Esenyurt Üniversitesi, Türkiye)

Tansu Açık (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Takeshi Kimura (Tsukuba Üniversitesi, Japonya)

Tamilla Aliyeva (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Taghi Salahshour Hasankohal (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Tuna Akçay (Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Türkiye)

Turgay Kabak (Bayburt Üniversitesi, Türkiye)

Ülkü Eliuz (Karadeniz Teknik Üniversitesi, Türkiye)

Yasemin Arıkan (Ankara Üniversitesi, Türkiye)

Yavuz Yeğin (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Yuri Berezkin (American Department of Museum of Anthropology, Rusya)

Yüksel Göğebakan (İnönü Üniversitesi, Türkiye)


Uluslararası Sergi Düzenleme Kurulu

Ali Herischi  (Azerbaycan)

Anna Barlas  (Rusya)

Filiz Öztürk (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Kamber Kamber  (Bulgaristan)

Lela Peradze (Ahaltsikhe State University, Gürcistan)

Nana Karanashvili  (Gürcistan)

Semra Çevik (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Sıdıka Arlı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Yana Çebotaryova  (Ukrayna)

 

listeler alfabetik olarak sıralanmıştır.

 

ALAN KOORDİNATÖRLERİ

Alican Özkavruk (Sanat Tarihi Alan Koordinatörü)

Gürhan Çopur (Türk Dili ve Edebiyatı Alan Koordinatörü)

Özlem Ünlü (Siyaset Bilimi Alan Koordinatörü)

Semra Çevik (Güzel Sanatlar Alan Koordinatörü)

Serkan Balcı (Halkbilimi Alan Koordinatörü)

Sümeyye Kara (Sosyoloji ve Antropoloji Alan Koordinatörü)

Umay Bahadır (Sosyoloji ve Antropoloji Alan Koordinatörü)

Yavuz Yeğin (Arkeoloji Alan Koordinatörü)