Duyuru!

 

ULUSLARARASI MİTOLOJİ SEMPOZYUMU PROCEEDINGS KİTABI DUYURUSU


Değerli Katılımcılarımız,

3000 kelimeyi aşmayan (kaynakça hariç) bildiri tam metinlerinizi göndermeden önce aşağıdaki şablonu indirmeniz ve metninizi ilgili şablona yerleştirmek suretiyle belirtilen biçimsel kurallara dikkat ederek hazırlamanız gerekmektedir:

Şablonu indirmek için lütfen tıklayınız. 

  • Şablon üzerinde hazırlanmayan yazılar iade edilecektir. Bu konuda yazarlara tanınan düzeltme süresi 3 (üç) gündür. Bu süre içerisinde yeniden hazırlanıp gönderilemeyen metinler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Tam metinlerin son gönderim tarihi 1 Temmuz 2019’dur. 1 Temmuz 2019 tarihinden sonra gönderilen metinler hiçbir şekilde işleme alınmayacaktır.
  • Gönderilen metinler ’İntihal Engelleme Analiz Programı’ analizinden geçirilecek ve %10 oranının üzerinde benzerlik tespit edilen yazılar iade edilecek ve işleme alınmayacaktır. Benzerlik tespiti nedeniyle iade edilen metinlere düzeltme hakkı tanınmayacaktır!

Bu işlemlerin sonunda kurallara uygun olan tam metinler Proceedings Kitabı Editörlerinin değerlendirmesine sunulacak ve süreci başarıyla tamamlayan yazılar 2019 yılı içerisinde ISBN’li elektronik kitap olarak yayınlanacak olan Uluslararası Mitoloji Sempozyumu Bildiriler Kitabında (Proceedings) yer alacaktır.

Tam metin kitabında yer almaya hak kazanan yazıların ilan edileceği tarih 15 Ekim 2019’dur.

Saygılarımızla

Sempozyum Düzenleme Kurulu