İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Nazım Hikmet Salonunda verilen eğitimde  etkili bir TÜBİTAK projesi hazırlamak için dikkat edilmesi gereken hususları anlatıldı.
Eğitimde sürecinde, Proje Ofisi Koodinatörü Doç.Dr.Mehmet ARSLAN, katılımcılara örnek projeler üzerinde tavsiyesiyelerde bulundu ve panelist deneyimlerini aktardı. Öğr.Gör.Hayri ÖCAL ve Öğr.Gör.Melike YILDIZ,  TÜBİTAK’ın 1001, 1002, 1003 gibi projelerin içerikleri ve başvuru süreçleri hakkında da bilgiler verdi.

Üniversitemiz, Proje Geliştirme ve Koordimasyon Ofisi tarafından Tübitak Proje Yazma eğitimi verildi. İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Nazım Hikmet Salonunda verilen eğitimde , etkili bir TÜBİTAK projesi hazırlamak için dikkat edilmesi gereken hususları anlatıldı. Eğitimde sürecinde, Proje Ofisi Koodinatörü Doç.Dr.Mehmet ARSLAN, katılımcılara örnek projeler üzerinde tavsiyesiyelerde bulundu ve panelist deneyimlerini aktardı. Ayrıca Öğr.Gör.Hayri ÖCAL ve Öğr.Gör.Melike YILDIZ, TÜBİTAK’ın 1001, 1002 gibi programların içerikleri ve başvuru süreçleri hakkında da bilgiler verdi.