Ücretler

Bildiri özeti göndermek ve kayıt yaptırmak için tıklayınız...

 

KAYIT TÜRÜ VE ÜCRETLER

Yurtiçi Katılımcı

Uluslararası Katılımcı

Bildiri ile katılım (konaklama dâhil)

500 TRY

100 USD

Bildiri ile katılım (konaklamasız)

300 TRY

70 USD

Sanal sunum

250 TRY

60 USD

Dinleyici (konaklama dâhil)

350 TRY

80 USD

Dinleyici (konaklamasız)

150 TRY

35 USD

Herhangi bir kurumda çalışmayan öğrenci katılımcı

150 TRY

35 USD

Sergi* (konaklama dâhil)

500 TRY

100 USD

Sergi* (konaklamasız)

300 TRY

70 USD

Gala Yemeği

70 TRY

20 USD

Ardahan-Kars Kültür Turu (Günübirlik)**

 

50 TRY

15 USD 

Doğu Karadeniz Yaylaları, Trabzon ve Batum (Gürcistan) Kültür Turu***

 

Sempozyumumuza özel, indirimli tur ücreti ve detaylı program, ilgili firma tarafından yakında duyurulacaktır.

Sempozyumumuza özel, indirimli tur ücreti ve detaylı program, ilgili firma tarafından yakında duyurulacaktır.

* Sempozyuma bildiri ile katılım sağlayan katılımcılarımızdan ekstra sergi kayıt ücreti alınmamaktadır.

 ** Şeytan Kalesi, Çıldır Gölü, Ani Ören Yeri, Kars Kalesi, Eski Kars (5 Haziran 2020 tarihinde)

*** 5 Haziran 2020 23:30’da Ardahan’dan çıkış, 6 Haziran 2020 sabahı Rize’ye varış. Rize yaylaları ve Trabzon gezisi ardından Trabzon’da 1 gece konaklama, 7 Haziran sabahı Gürcistan Batum’a varış, günübirlik Batum gezisi ve 8 Haziran sabahı Ardahan’a varış.

 

KAYIT ÜCRETİ ÖDEME SİSTEMİ

Sempozyum kayıt ücretinizi çevrimiçi kayıt sistemi üzerinden (Ziraat Bankası Ortak Sanal POS aracılığıyla) kredi ve/ya banka kartınızla komisyonsuz olarak ya da sistemde belirtilen IBAN’a havale yöntemiyle ödeyebilirsiniz.   

KAYIT TÜRÜ VE ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERE İLİŞKİN AÇIKLAMALAR

Öğle Yemeği

Tüm kayıt ücreti türlerine iki gün öğle yemeği ve katılımcı kiti (klasör, ayraç, sertifika, yakalık vs.) dâhildir.

Çok Yazarlı Bildiri ve Çift Bildiri

Çok yazarlı bildirilerde en çok 3 yazar kabul edilmekte olup, her yazarın kendi adına kayıt ücreti yatırarak kayıt yaptırması gerekmektedir. II. Uluslararası Mitoloji Sempozyumu’nda çift bildiri kabul edilmemektedir.

Yayınlar

Bildiri ile katılım ücretlerine II. Uluslararası Mitoloji Sempozyumu Bildiriler Kitabı (Proceedings) (ISBN’li e-kitap) ve Sempozyum Özet Kitapçığı (ISBN’li e-kitap) dâhildir. 

Sempozyumumuz çevre dostudur, bu nedenle Özet Kitapçığı ve Bildiriler Kitabı gibi tüm yayınlar elektronik kitap formatında hazırlanmakta olup yayınlarımıza sempozyum web sitesi üzerinden erişilebilmektedir.

Konaklama

Konaklamalı katılım ücretlerine 2 Haziran 2020 giriş – 5 Haziran 2020 çıkış olmak üzere (en fazla 3 gece) oda-kahvaltı konaklama dâhildir. Konaklama tesislerinin seçimi ve organizasyonu kayıt sistemi üzerinden yapacağınız tercihlere dayanarak düzenleme kurulu tarafından gerçekleştirilmektedir. Konaklamasız kayıt ücreti yatıran katılımcılarımız için herhangi bir konaklama organizasyonu yapılmamaktadır.

Ulaşım

2 Haziran 2020 tarihinde uçakla Kars Harakani Havalimanı’na inen katılımcılar ile Kars Tren Garı’na trenle varacak olan katılımcılar için havalimanından ve tren garından düzenleme kurulunun belirlediği konaklama tesislerine ücretsiz transfer hizmeti verilecektir. Aynı şekilde, Ardahan Otobüs Terminali’ne otobüs ile varan katılımcılarımız için terminal-kampüs arasından transfer sağlanacaktır. 2 Haziran 2020 günü dışında varış transferi yapılamamaktadır.

5, 6 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde de Ardahan Üniversitesi Kampüsünden Kars Harakani Havalimanı’na ve Kars Tren Garı’na ücretsiz dönüş transferi yapılacaktır. Bu tarihler dışında dönüş transferi yapılamamaktadır.

Öğrenci Katılımcılar

Herhangi bir kurumda çalışmayan öğrenciler için (Lisans, YL, Doktora) KYK Yurtlarında ücretsiz konaklama ve Yenisey Konukevinde ücretsiz kahvaltı imkânı mevcuttur.